Mihails Šuliks par to, kā notiek pokera turnīru izmaksa?

kā notiek pokera turnīru izmaksa

Jums vienmēr vajadzētu pievērst uzmanību pokera turnīru izmaksu struktūrai. Ir divi pamata konstrukciju veidi: augstākās klases un konservatīvās. Konservatīvās struktūrās uzvarētājs saņems mazāku procentuālo daļu no naudas balvas nekā otrās vietas ieguvēji, savukārt augstākajos turnīros labākie spēlētāji tiks apbalvoti ar milzīgām izmaksām. Lielākā daļa pokera spēlētāju dod priekšroku augstākās klases struktūrai, jo tā piedāvā lielāku iespēju laimēt. Tomēr, ja esat iesācējs, iespējams, vēlēsities pieturēties pie plakanas konstrukcijas.

Mihails Šuliks sāk vēstījumu ar to, ka pokera turnīru izmaksas ir atkarīgas no spēlētāju skaita un balvu fonda, tāpēc izmaksu struktūra atšķiras atkarībā no turnīra. Piemēram, vairāku galdu turnīrā naudu iegūst no desmit procentiem līdz trīsdesmit procentiem laukuma, savukārt trīs galdu turnīros tiek izmaksāti 33% līdz 36% no balvu fonda. Turnīra izmaksu struktūras ir izklāstītas cilnē Turnīra vestibils, kas ir pieejama lielākajai daļai pokera klientu. Jūs varat izmantot šo informāciju, lai aprēķinātu savas izredzes uzvarēt turnīrā.

Pokera turnīros spēlētāji var samazināt blakus darījumus. Piemēram, ja divi spēlētāji ir neizšķirti par pirmo vietu, viņi var vienoties sadalīt otrās vietas izmaksu. Tas ir izplatīts īpaši smagajos turnīros, savukārt līdzsvaroti turnīri reti pieļauj šādus blakus darījumus. Šie darījumi nekad nav turnīra direktora vaina.

Mihails Šuliks par to, kā notiek pokera turnīru izmaksa?

Daži turnīri ļauj spēlētājiem atpirkties, ja viņiem beigušies žetoni. Tomēr daži ierobežo rebuus līdz vienam turnīram. Šajos turnīros jūs varat atkārtoti piedalīties tikai vienu reizi, savukārt neierobežotajos rebuy turnīros jūs varat atpirkties vairākas reizes. Tomēr jāatceras, ka rebuy nevar reāli ietekmēt galīgo izmaksu.

Kopumā pokera turnīros tiek izmaksāts balvu fonds, un kopējais uzvarētājs saņem lielāko tā daļu. Balvu fonds tiek noteikts pēc sarunām pie fināla galda. Kopumā, jo vairāk cilvēku piedalās turnīrā, jo lielāks ir balvu fonds. Turklāt ir daudz turnīru, kuros tiek piešķirtas naudas balvas, un naudas balvu lielā mērā nosaka turnīra formāts.

Pokera turnīru izmaksu struktūras ir ļoti atšķirīgas, taču kopumā turnīra četriem labākajiem spēlētājiem tiek piešķirta visvairāk naudas. Savukārt, ja pieteiksies tikai desmit, par devīto vietu naudas balvas nebūs. Tāpēc ir svarīgi izprast izmaksu struktūru pirms piedalīšanās pokera turnīrā.

Bitcoin ir kļuvis par zelta standartu globālajiem darījumiem, un lielākā daļa tiešsaistes pokera vietņu to atbalsta. Tomēr šīs nav labākās iespējas spēlētājiem, kas jaunāki par 18 gadiem. Par tiem ir jāmaksā liela maksa, un to dzēšana aizņem dažas dienas. Uz Bitcoin izņemšanu attiecas arī stingri vecuma ierobežojumi, un to var veikt tikai pēc tam, kad spēlētājs ir iemaksājis savu kontu ar vēlamo kriptovalūtu. Ja esat nepilngadīgs, apsveriet iespēju izmantot PayPal vai Apple Pay.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *